fbpx
  • Hasan Fehmi Boztepe Cd Mimar Sinan Mh D:157, 07600 Manavgat/Antalya
  • 7 Gün 24 Saat

En İyi Tıp Merkezi

Türkiye'de :)

Başarılı Doktorlar

Nitelikli Personel

Online Sonuç

Memnun Hastalar
Bizi ara : (0242) 743 40 40

Hakkımızda

Biz kimiz ?

Hakkımızda

Hisar Tıp Merkezi

2005 yılında kuruldu.

2005 Eylül ayında faaliyete geçen ve Manavgat halkına etik kurallar içerisinde hasta, hasta yakını memnuniyetini ilke haline getirerek 24 saat sağlık hizmeti veren Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi, 11 Temmuz 2014 tarihinde Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.

Merkezimiz

Toplam 9 kattan oluşan yeni binamız T.C. Sağlık Bakanlığı’nca yapılan denetleme sonucunda kanun ve yönetmeliklerle belirlenen; mimarisi, tıbbi cihaz, araç, gereç, donanım, en son teknoloji ile donatılan 2 ameliyat salonu ve uzman kadrosuyla A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi sınıflandırmasına layık görülerek yeniden ruhsatlandırılmıştır.

Vizyonumuz

Genel Cerrahi – Saç Ekimi – Kadın Hastalıkları ve Doğum – Üroloji – Kulak, Burun, Boğaz (KBB) – Nöroloji –  İç Hastalıkları – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon poliklinik ve tedavi üniteleri – Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları – Beslenme ve Diyet Uzmanlığı, Acil servis, Biyokimya ve Mikrobiyoloji laboratuvarı, Radyoloji ünitesi ile muayene, tetkik, tedavi ve cerrahi müdahale ve ameliyatlar daha modern bir ortamda yapılmaya devam edecektir.

15000

Mutlu Hasta

152

Oda

30

Yıllık tecrübe

46

Kalifiye Personel

Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz ?