Dr. Davut GÖREN

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri Dr. Davut GOREN

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Dr. Davut GÖREN

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Merhaba ben Dr. Davut GÖREN, tıp eğitimimi Gaziantep Üniversitesi tıp fakültesinde 2016 yılında tamamladım. 2016-2017 yılında Kahramanmaraş Üniversitesi tıp fakültesi acilinde görev yaptım. 2017-2019 yıllarında Kahramanmaraş’ta Aile hekimi olarak görev yaptım. 2019 yılında Gaziantep Özel Adn hastanesinde 2020 yılında Gaziantep Medicalpark hastanesinde 2020-2023 yıllarında Gaziantep Özel Deva hastanesi ve Kahramanmaraş Özel Markasi hastanesinde çalıştım. 2023 yılında Manavgat Özel Hisar Tıp merkezinde çalışmaya başladım ve halen burada çalışmaktayım.

Aldığım tıp eğitimi, acil servis tecrübesi ve güncel bilgi takibi ile her türlü acil vakalarda hizmet vermeye devam ediyorum.

Mesleki olarak bel ve boyun fıtıkları, eklem kireçlenmeleri, menisküs ve ön çapraz bağ yırtığı rehabilitasyonu, kırık sonrası ortopedik rehabilitasyon, kas tendon yaralanmalarının tedavisi, el mikrocerrahi sonrası el rehabilitasyonu, donuk omuz ve omuz hastalıklarının tedavisi, tenisçi dirseği tedavisi, fibromiyalji (kas romatizması) tedavisi, kronik yorgunluk sendromu tedavisi, skolyoz ve kifoz tedavisi, romatizmal hastalıkların (romatoid artrit, ankilozan spondilit..) tedavisi, ortez ve protez reçeteleme, felç (inme) rehabilitasyonu…

Mesleki ilgi alanlarim, tip kariyerimde özellikle üzerine odaklandığım ve uzmanlık seviyesinde deneyim kazandığım alanlar kapsamaktadir.

 • Çocuk Aciller: Çocuk hastanın klinik ve vital bulgu değerlendirmesi yapılarak aciliyeti hakkında yorum yapılabilir.
 • Acil Müdahale Gerektiren Solunum Sıkıntısı: Solunum sıkıntısı , hayati bir durumu isaret edebilir.
 • Erişkinlerde Kardiyopulmoner Resüsitasyon (CPR) veya Temel Yaşam Desteği (TYD): Kardiyopulmoner resüsitasyon (CPR) veya daha doğru bir tanımlama ile kardiyopulmoner serebral resüsitasyon hayati fonksiyonları veya yaşam bulguları olmayan bir insanda kalbin, akciğerin ve beynin yeniden canlandırılması işlemi olarak tanımlanabilir.
 • Hipertansiyon Acil Müdahalesi: Yüksek tansiyon (hipertansiyon), kalp sagligi icin ciddi bir risk faktörü olabilir. Hipertansiyonun hizlica teshis edilmesi ve yönetilmesi konularında deneyime sahibim.
BölümüAcil Servis ve Ambulans Hizmetleri
İlgi Alanları
 • Çocuk Aciller
 • Acil Müdahale Gerektiren Solunum Sıkıntısı
 • CPR | TYD
 • Hipertansiyon Acil Müdahalesi
ÜniversiteGaziantep Üniversitesi

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

  Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

  ×