Hakkımızda

about 4 1
Sağlığınız için...

Hisar Tıp 2005 yılında kuruldu.

Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi, 2005 yılında Manavgat halkına etik değerler çerçevesinde 24 saat sağlık hizmeti sunmak amacıyla faaliyete geçmiştir. 2014 yılında ise Antalya Caddesi'nde bulunan modern ve özel bir binaya taşınarak, daha kaliteli sağlık hizmeti sunma yolunda önemli bir adım atmıştır.

İLETİŞİME GEÇİN

(0242) 743 40 40

İletişime Geçin

Yenilenen binası, 9 katlı olup, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetlemeler sonucunda mimarisi, tıbbi ekipmanları, teknolojisi ve uzman kadrosuyla A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi sınıflandırmasına layık görülmüş ve ruhsatlandırılmıştır. Bu durum, merkezin sağlık standartlarına olan bağlılığını ve kalitesini vurgulamaktadır.

Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi, genel cerrahi, saç ekimi, kadın hastalıkları ve doğum, üroloji, kulak burun boğaz (KBB), nöroloji, iç hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, çocuk sağlığı ve hastalıkları, beslenme ve diyet uzmanlığı gibi birçok alanda poliklinik ve tedavi üniteleri ile hizmet vermektedir. Acil servis, biyokimya ve mikrobiyoloji laboratuvarı, radyoloji ünitesi gibi donanımlarla donatılmış olan merkezde, muayene, tetkik, tedavi ve cerrahi müdahaleler en son teknoloji kullanılarak modern bir ortamda gerçekleştirilmektedir.

Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi, Manavgat halkının sağlık ihtiyaçlarını karşılamak ve memnuniyetini sağlamak için kaliteli ve etik bir yaklaşımla hizmet vermeye devam etmektedir.

Yönetim Kurulumuz

Genel Müdür

Değerlerimiz

arrow
01

Yenilikçi Altyapı ve Donanım

Modern mimariye sahip olan Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi, son teknolojiyle donatılmış ameliyat salonları ve uzman kadrosuyla A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi olarak yeniden ruhsatlandırıldı.

Bilgi Alın
arrrrow
02

Çeşitlilikte Hizmet Sunumu

Genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, nöroloji gibi birçok alanda poliklinik ve tedavi üniteleri bulunan merkez, Manavgat halkına geniş bir yelpazede sağlık hizmetleri sunmaktadır.

Bilgi Alın
03

Sağlıkta Kalite ve Güven

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak hizmet veren merkez, hasta memnuniyetini ön planda tutarak etik değerlere bağlılığını sürdürmektedir.

Bilgi Alın

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×