Tarihçe

Tarihçemiz

Manavgat Özel Hisar Tıp Merkezi, 2005 yılında Manavgat’da sağlık hizmetlerine başlamıştır. Kuruluşundan itibaren, etik kurallar çerçevesinde hasta memnuniyetini ön planda tutarak 24 saat sağlık hizmeti sunmayı amaçlamıştır. İlk olarak Eylül 2005’te faaliyete geçen merkez, zamanla Manavgat ve çevresindeki halkın sağlık ihtiyaçlarını karşılamak adına önemli bir role sahip olmuştur. 2014 yılında ise daha modern ve müstakil bir binaya taşınarak, kaliteli sağlık hizmeti sunma kapasitesini arttırmış ve Manavgat halkına daha geniş bir yelpazede hizmet sunmaya başlamıştır. Bu yeni binası, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan denetlemeler sonucunda A Grubu Cerrahi Tıp Merkezi olarak yeniden ruhsatlandırılmış ve sağlık alanındaki kalite ve güven standartlarını vurgulamıştır.

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×