Üroloji

Bölüm Hakkında

Üroloji

Her iki cinsin idrar yollarını idrar çıkış deliğinden böbreğe kadar görüntüleyebildiğimiz, gördüğümüz patolojilere (darlık, taş, tümör) müdahale edebildiğimiz endoskopik cihazlarımızla modern ameliyathanemizde çözümler buluyoruz.

Böbrek taşlarınız neden tekrarlıyor? Gerekli metabolik incelemeleri yaparak taş nüksünü engelleyebiliyoruz.

Varikosel genç erkeklerimizin kimi zaman da çocuklarımızın önemli bir sorunu. Yüzlerce vakaya uyguladığımız mikrocerrahi yöntemle yüz güldürücü sonuçlar alıyoruz.

Çocuklarımızın; idrar kaçırmalarını, kongenital patolojilerini (inmemiş testis, kongenital hidrosel, kongenital herni), sünnet derisi darlıklarını (fimozis) uygun medikal ve cerrahi metotlarla tedavi ediyoruz. Yüzlerce bebeğimize toplam yarım saatlik bir Hisar misafirlikleriyle kozmetik olarak mükemmel sünnetler yaptık ve yapıyoruz.

Erkeklerin seksüel problemlerine (ereksiyon kaybı,erken boşalma) neden olabilecek tüm patolojilere uygun laboratuvar ,radyolojik ve girişimsel metotlarla kişiye özgü çözümler buluyoruz.Seksüel olarak kapılan hastalıklarda medikal ya da cerrahi tedavilerle(genital siğil/kondilom) hastalarımızı rahatlatıyoruz.

Bayanlar rahim ve idrar torbası sarkmaları nedeniyle oluşan idrar kaçırma (stres inkontinans) şikayetleriyle yaşamak zorunda değiller! Medikal ve cerrahi yöntemlerle(TOT/TVT)yaşamlarının kalitesini artırıyoruz.

Prostat bir organdır. Gençlerde çeşitli tiplerde iltihabı görülebilir. Özel bakteriyolik metotlarla tanıyı koyup tedavi ediyoruz.45-50 yaşlarından sonra prostatta birtakım değişiklikler olabilir. İyi huylu büyümelerinde bugün için geçmişe nazaran elimizde çok daha kuvvetli ilaçlarla hastalarımızın yaşam kalitesini artırıyoruz. Kötü huylu büyümelerine karşın yıllık ve bazı zamanlarda 6 aylık izlemlerle önceden tespitlerimiz yapıyoruz…

Hisar Tıp Merkezi Üroloji Bölümü olarak sizlere en iyi ürolojik çözümler ve tedavilerle her zaman yanınızdayız.

Diğer Bölümler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×