Dr. Sedat EKİNCİ

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri Dr. Sedat EKINCI

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Dr. Sedat EKİNCİ

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Merhaba, ben Dr. Sedat Ekinci 1986 yılında Çorum ili Kargı ilçesi Hacıhamza beldesinde doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi Çorum’da tamamladım.

Üniversiteyi 2005-2012 yılları arasında Kazakistan’ın Türkistan şehrinde Ahmet Yesevi Uluslararası Türk – Kazak Üniversitesinde okudum. 2012 yılında ilk görev yerim olan Ordu Devlet Hastanesinde , 2013 yılında ise Ordu Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Acil de çalıştım. 2014 -2016 yılları arasında Ordu Halk Sağlığı Merkezi Gölköy Toplum Sağlık Merkezinde Aile Hekimi olarak çalıştım. 2016 yılında özel sektöre geçiş yaptım ve sırası ile Osmaniye Yeni Hayat Hastanesi, Gaziantep Deva Hastanesi, Gaziantep Medical Park Hastanesi, Gaziantep Hatem Hastanelerinde 2023 yılı Nisan ayına kadar görev yaptım. 2023 Nisan ayından beri Hisar Tıp Merkezinde çalışmaktayım.

Sağlık Bakanlığı onaylı, Aile hekimliği 1. Aşama uyum eğitimi – Rahim İçi Araç (Spiral) Eğitimi – Kupa (Hacamat) Terapisi sertifikalarım mevcut. İyi derecede Kazakça; orta seviyede İngilizce ve Rusça bilmekteyim. Ani gelişen, kişinin yaşamını ya da organ bütünlüğünü tehdit eden süreç “acil sağlık durumu” olarak tanımlanmaktadır. Bu durumdaki hastalara, akut gelişen hastalık ya da yaralanmalar konusunda hızlı tanı ve ilk müdahale konusunda yardımcı olmak ve doğru yönlendirme yapmak öncelikli hedefimiz.

Bu doğrultuda; Göğüs Ağrısı – Kalp Krizi – Travmalı / Multi travmalı durumlar. Çocuklarda; Yüksek ateş Epileptik Nöbet Solunum sıkıntısı gibi acil durumlarda her zaman en doğru şekilde yanınızda olduğumu bilmenizi isterim.

İlk müdalesi yapılan hastalarımızı ilgili bölüm uzmanlarımıza konsülte etmek ve hastanızın tedavisinde en profesyonel yaklaşımı ve süreci sizlere sunmak öncelikli hedefimiz.

BölümüAcil Servis ve Ambulans Hizmetleri
İlgi Alanları
  • Acil Servis
  • Ambulans Hizmetleri
ÜniversiteAhmet Yesevi Uluslararası Türk – Kazak Üniversitesi

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×