Dyt. Naciye Merve ULUÇAY

Besleme ve Diyetetik Dyt. Naciye Merve ULUAAY

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Dyt. Naciye Merve ULUÇAY

Beslenme ve Diyetetik

Merhaba, ben Dyt. Naciye Merve Uluçay. Antalya, Manavgat’taki Hisar Tıp Merkezi’nde görev yapıyorum. 2016 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nden mezun oldum ve beslenme ve diyetetik alanında uzmanlaştım. İş deneyimim özel Antalya Yaşam Hastanesi’nde başladı ve ardından kendi pratiğimi Merve Bankoğlu Uluçay Beslenme ve Diyet Ofisi’nde sürdürdüm. Beslenmeyle ilgili birçok alanda deneyimim var, özellikle zayıflama, kilo kontrolü, kronik hastalıklarda beslenme, çocuk – ergen – gebe beslenmesi ve mide küçültme ameliyatı sonrası beslenme konularına odaklanıyorum. Sağlığınız benim için önemlidir. Size ve ailenize daha sağlıklı bir yaşam tarzı konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarım. İletişim kurmak veya randevu almak için lütfen benimle iletişime geçin.

 • Zayıflama ve Kilo Kontrolü: Sağlıklı kilo kaybı ve kilo kontrolü konularında hastalarıma rehberlik etmek ve özelleştirilmiş beslenme planları oluşturmak benim için önceliktir. Kronik Hastalıklarda Beslenme: Hipertansiyon, diyabet, kalp hastalıkları ve diğer kronik sağlık sorunlarına sahip hastaların sağlıklı beslenme ihtiyaçlarına yönelik tedavi planları geliştiriyorum.
 • Çocuk, Ergen ve Gebe Beslenmesi: Çocukların ve ergenlerin sağlıklı büyüme ve gelişme süreçlerini desteklemek, aynı zamanda gebe kadınların sağlıklı bir gebelik dönemi geçirmelerine yardımcı olmak benim için önemlidir.
BölümüBeslenme ve Diyetetik
İlgi Alanları
 • Hastalıklarda Beslenme
 • Çocuk, Ergen ve Gebe Beslenmesi
ÜniversiteBahçeşehir Üniversitesi

Randevu Oluşturun

  Sizi Arayalım!

  Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.   Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

   Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

   ×