Check-Up Hizmeti

Hizmet Hakkında

Check-Up Hizmeti

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Check-Up Paketiniz Hazır!

Sağlığınız İçin Dönemsel Sağlık Taraması

Check-up, kişinin mevcut sağlık durumunun; ailevi riskleri, yaşam şekli, beslenme tarzı ve alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, detaylı bir şekilde değerlendirilmesi, sonuçlar eşliğinde gerekiyorsa ilgili birimlere yönlendirilmesidir. Doktorun hasta ile gerçekleştirdiği kapsamlı görüşme sonrasında, laboratuvar testleri, radyolojik tetkikler ve kişiye özel önerilen testleri değerlendirilir.

Yılda 1 kere yapılması önerilen düzenli check-up programları ile hastalıklar erken teşhis edilebilmekte ve tedavi başarısı büyük oranda yükselmektedir.

NEDEN CHECK-UP YAPTIRMALIYIZ ?

Pek çok insan sağlık konusunda herhangi bir şikayeti olduğunda ya da bir hastalıktan şüphe ettiğinde doktora görünmekte ve kontrollerini yaptırmaktadır. Oysa birçok hastalık hiçbir belirti vermeden ilerleyebilmekte hatta tedavi edilmeyecek noktaya gelindiğinde ancak fark edilebilmektedir.

  • Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek ve bunun için doğru adımları atmak istiyorsanız,
  • Modern yaşantımız gereği sağlığınıza artık daha az zaman ayırıyor, hatta sağlığınızla ilgili bazı olumsuz gelişmeleri bile görmezden geliyorsanız,
  • Ailenizde görülen hastalıklar sizi endişelendiriyorsa Hisar Tıp Merkezi, Check-Up Paketlerine başvurarak kendiniz ve sevdikleriniz için sağlıklı bir başlangıç yapabilirsiniz!

 

CHECK-UP PAKETİ İLE SAĞLIĞINIZI KORUYUN

Her bireyin yaşına, tıbbi geçmişine, aile sağlık öyküsüne ve yaşam tarzına göre farklı tarama programları gerekebilmektedir. Check–up programları mutlaka kişinin hastalıklar ile ilgili risk durumu göz önünde bulundurularak seçilmelidir.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×