Ameliyatsız Gıdı Germe

Hizmet Hakkında

Ameliyatsız Gıdı Germe

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Ameliyatsız gıdı eritme uygulamaları, sarkan ve estetik olarak hoş olmayan görünüme sahip gıdı bölgesinin cerrahi olmayan yöntemlerle toparlanması için kullanılır. Gıdı, çenenin hemen altındaki bölgedeki yağ dokusunun artması, ciltte gevşeme ve yer çekiminin etkisiyle sarkan deri ile karakterizedir. Bazı durumlarda gıdı bölgesindeki kaslarda da gevşeme meydana gelebilir.

Ameliyatsız Gıdı Eritme Nedir?

Ameliyatsız gıdı eritme işlemi, gün geçtikçe daha fazla ilgi görmektedir. Birçok kişi gıdı bölgesinden rahatsız olduğu için bu bölgedeki sorunları gidermek için yöntemler aramaktadır. Gıdı eritme veya gıdı aldırma için cerrahi operasyonlar uzun yıllardır kullanılmaktadır, ancak son yıllarda ameliyatsız yöntemler daha popüler hale gelmiştir. Bu yöntemler, etkili ve faydalı olmaları nedeniyle tercih edilmektedir. Ameliyatsız gıdı eritme, basitçe herhangi bir kesik olmadan gıdı bölgesinin toparlanması işlemidir.

Mezoterapi ile Gıdı Eritme

Mezoterapi ile gıdı eritme yöntemi, yeni olmasına rağmen hızla popülerlik kazanmıştır. Mezoterapi içinde bulunan lipaz enzimi yağ hücrelerini parçalarken, kollajenaz enzimi de cilt sıkılaşmasını sağlar. Mezoterapi, gıdı bölgesindeki yağları hedef alarak yağ dokusunun azaltılması ve bölgede sıkılaşma sağlanması işlemidir. Bu yöntemle sadece yağ dokusu eritilmez, aynı zamanda cilt gençleşir ve sıkılaşır. Lipoliz mezoterapi olarak bilinen bu yöntem, yağ hücrelerinin küçültülmesi ve parçalanması üzerinde etkilidir. Mezoterapi ayrıca bölgesel yağlanma durumlarında da tercih edilir ve kilo verme sürecinde destekleyici olarak kullanılabilir.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×