BB Glow – Kalıcı Fondoten

Hizmet Hakkında

BB Glow – Kalıcı Fondoten

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

BB Glow uygulaması son dönemlerde sıkça duyulan bir işlem haline geldi. İnsanlık tarihi boyunca hepimiz, daha güzel görünmenin yollarını aradık. Bu arayışta birçok uygulama yapıldı ve Kalıcı Fondöten de bu yeniliklerden biri olarak öne çıkıyor. Bu işlem, adeta bir “güzellik iksiri” olarak değerlendirilebilir. Peki, BB Glow nedir?

BB Glow Nedir? Kalıcı Fondöten Güvenilir Mi?

BB Glow, yaygın olarak bilinen adıyla Kalıcı Fondöten, son zamanlarda popülerlik kazanan bir işlemdir. Hem erkekler hem de kadınlar için cilt kusurlarını gizlemek ve cilt tonunu eşitlemek amacıyla yapılan bir uygulamadır. Normal fondötenlerden farklı olarak, Kalıcı Fondöten organik bileşenler içerdiği için tamamen güvenlidir. Bu organik bitkisel serumlar, cilt tonu eşitlemenin yanı sıra cilde faydalar da sağlar. Kullanılan serumlar cildi sıkılaştırabilir, sivilce ve damar izlerinin azalmasına yardımcı olabilir.

Kalıcı Fondötenin Avantajları Nelerdir?

BB Glow işlemi, cilde mükemmel bir pürüzsüzlük kazandırarak cilt tonunu eşitlemenin en sağlıklı yoludur. Güneş lekelerini gizleyebilir, güneşin neden olduğu çillenmeyi azaltabilirsiniz. Ayrıca, sivilce izlerini ve kılcal damarların görünümünü azaltabilirsiniz. Cilde aydınlık bir görünüm kazandırır ve aynı zamanda yoğun nemlendirme sağlar. Bununla birlikte, kolajen üretimini artırarak kırışıklıkların azalmasına da yardımcı olabilir.
Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×