Dudak Dolgusu + Vitamin

Hizmet Hakkında

Dudak Dolgusu + Vitamin

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Vücudumuzdaki en ince deri tabakasının bulunduğu dudaklarımız, sinir hücrelerinin yüzeye oldukça yakın olması sebebiyle genellikle pembemsi veya kırmızı tonlarda görünür. Ancak, çeşitli dış faktörler, bu doğal rengin solmasına ve dudakların kurumasına neden olabilir. Özellikle kış mevsiminin yaklaşması, hava değişimleri ve yaşlanma gibi etkenler, dudakların sağlıklı görünümünü etkileyebilir. Bu durumlar için geliştirilen dudak vitamini tedavisi ile dudaklar beslenir ve daha bakımlı bir görünüme kavuşur.

Dudak Vitamini Nedir?

Son zamanlarda kadınlar arasında popüler hale gelen dudak vitamini, daha bakımlı ve doğal bir dudak görünümü için tercih edilen bir güzellik uygulamasıdır. Dudak vitamini uygulaması, dudak içerisine çeşitli besleyici vitaminlerin enjekte edilmesi işlemidir.

Dudak vitamini içeriğinde genellikle hyaluronik asit gibi besleyici bileşenler bulunur. Solmuş ve cansız dudakların yeniden canlanmasını sağlayan bu uygulama, dolgu işlemlerinden farklı olarak daha doğal bir görünüm sunar.

Dudak Vitamini ve Dolgu Arasındaki Fark?

Dudak vitamini ve dolgu işlemi arasındaki farkı anlamak önemlidir. Her iki uygulama da cerrahi olmayan işlemlerdir, ancak dudak vitamini tedavisi sonrası dudaklara daha doğal bir görünüm verilir ve ekstra hacim kazandırılmaz. Dolgu işlemi ise dudaklara belirgin bir hacim kazandırmayı amaçlar.

Dudak Vitamini Faydaları Dudak vitamini tedavisinin sağladığı faydalar şunlardır:

  • Enjekte edilen karışım içindeki hyaluronik asit sayesinde dudak deformasyonları azalır.
  • Besleyici içerik sayesinde dudaklar vitaminlerle beslenir.
  • Kuru ve çatlamış dudaklar nemlendirilir, daha yumuşak bir dudak dokusu elde edilir.
  • Solgun ve renksiz dudaklar canlı, parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

 

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×