EMS Tek Seansta 3-5 cm İncelme

Hizmet Hakkında

EMS Tek Seansta 3-5 cm İncelme

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Yayılan ses dalgaları ve ısı, uygulanan bölgedeki yağların parçalanmasına ve parçalara ayrılarak vücuttan sıvı tüketimiyle atılmasına neden olur. Bu işlem, lenf bezlerini harekete geçirerek bile ilk seansta fark yaratır. İncelme miktarı kişiden kişiye değişir ve yağ oranının fazlalığına bağlı olarak artabilir. Son dönemde popülerlik kazanmasının nedeni, gerçekleştirdiği etkinin belirgin olmasıdır. İşlem yapılan bölge gerçekten incelir ve 1-3 beden arası zayıflamaya yardımcı olabilir.

Ancak, tek başına bir zayıflama yöntemi olarak görülmemelidir. Obezite hastalarının bu işlemle zayıflaması beklenemez. Su tüketimi, spor ve diyetle desteklendiğinde ise ciddi bir zayıflama yöntemi olarak değerlendirilebilir. Bel, kol, basen, göbek, simit bölgesi, gıdı ve bacak bölgelerine uygulanan işlem için 5-10 seans önerilir.

Kalp pili olanlar, yeni ameliyat geçirmiş kişiler, şeker hastalığı ve hipertansiyonu olanlar ile platin bulunan kişilerin bu işlemi yaptırması önerilmez. Bir seansın süresi yaklaşık 30-45 dakika arasındadır.
Sağlıklı yaşam ve bölgesel zayıflama konusunda uzman rehberliği için Hisar Tıp Merkezi’ne başvurabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×