Kaş Kirpik Vitamin İşlemi ve Kalıcı Boya İşlemi

Hizmet Hakkında

Kaş Kirpik Vitamin İşlemi ve Kalıcı Boya İşlemi

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Kaş Kirpik Vitamin Uygulaması

Kaş vitamini uygulaması, seyrelmiş veya zayıflamış kaşların yeniden çıkmasını sağlamak ve mevcut kaşları güçlendirmek amacıyla kaş köklerine vitamin enjekte edilmesini içeren bir işlemdir. Bu uygulama, klinik ortamda gerçekleştirilen profesyonel bir işlemdir ve sonuçları tamamen doğaldır çünkü güçlenen ve artan kaşlar sizin kendi kaşlarınızdır. Kaş vitamini uygulaması, kalıcı makyaj, microblading veya kaş ekimi gibi işlemlerle karıştırılmamalıdır çünkü amaç, doğal kaşların canlandırılması ve yeniden çıkmasının teşvik edilmesidir. Benzer şekilde, seyrelmiş kirpikler için de uygulandığında daha canlı ve çekici bir bakış elde etmenize yardımcı olabilir. Kirpiklerinin seyrekliğinden muzdarip olanlar için, bu işlem oldukça etkili bir çözüm sunabilir.

Kaş kirpik vitamin uygulaması nasıl yapılır?

Kaş vitamini uygulaması, kaş köklerini destekleyen ve güçlendiren çeşitli vitaminlerin cihaz yardımıyla kaşlara nüfuz ettirilmesini içerir. Bu yöntemle, zayıflamış veya işlevini kaybetmiş kaş kökleri yeniden canlanır. Hazırlanan vitamin serumu, cihaz aracılığıyla kaşın tamamına ve kaş diplerine uygulanır.

Kaş Kirpik Kalıcı Boya Uygulaması

Açık tonlardaki kaş ve kirpikler genellikle belirsiz olduğundan, yüzün ifadesini soluk gösterebilirler. Ayrıca, saç boyama işleminden sonra kaş ve kirpiklerin rengi saç rengiyle uyumsuz olabilir, bu da estetik olarak hoş olmayan bir görünüme neden olabilir. Bu durumlar için tercih edilebilecek bir çözüm, yüz ve saç rengine uygun bir boya rengi belirleyerek bu işlemi gerçekleştirmektir.

Kaş Boyama ve Kirpik Boyama işlemi nasıl gerçekleşir?

Bitki özleri içeren boyaların kullanıldığı kaş ve kirpik boyama işlemi, öncelikle göz ve kaş çevresi, koruyucu kremlerle temizlenir. Ardından, kirpik veya kaşlar koruyucu pedler ve solüsyonlarla sabitlenir ve bitkisel boyayla alt ve üst kısımlar boyanarak bekletilir. Son olarak, kirpikler veya kaşlar, ıslak pamuk yardımıyla temizlenir.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×