Dr. Ozan Osmanoğlu

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri Dr. Ozan OSMANO¶LU

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Dr. Ozan Osmanoğlu

Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri

Merhaba, adım Dr. Ozan Osmanoğlu. Tıp eğitimime Hacettepe Üniversitesi İngilizce Tıp bölümünde başladım ve bu alanda 2017 yılında mezun oldum. Tıp eğitimimin ardından, mesleğimdeki ilk deneyimimi Zonguldak Devrek Toplum Sağlığı Merkezi’nde edindim ve burada zorunlu hizmetimi tamamladım. Toplum sağlığı alanında çalışmak, sağlık hizmetlerinin geniş kapsamını ve toplumun sağlık ihtiyaçlarını anlama konusunda önemli bir deneyim kazanmama yardımcı oldu.

Daha sonra kariyerimde bir adım ileri giderek Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında uzmanlık eğitimi almak için Hacettepe Üniversitesi’ne katıldım. Bu süreçte, cerrahi tekniklerin yanı sıra estetik ve rekonstrüktif cerrahide gelişen teknolojiler ve yenilikler hakkında derinlemesine bilgi edindim.

Uzmanlık eğitimimin tamamlanmasının ardından, çeşitli özel hastanelerde çalışma fırsatı buldum. 01.04.2024 itibariyle de Özel Hisar Tıp Merkezi’nde çalışmaktayım.

MESLEKİ İLGİ ALANLARI

Kritik Hasta Bakımı: Yoğun bakım ünitelerinde, hayati fonksiyonların sürekli olarak izlenmesi ve gerekirse desteklenmesi, hasta stabilizasyonu ve iyileşme sürecinin yönetimi anlamına gelir.

Ultrasonografi: Yüksek frekanslı ses dalgaları kullanılarak vücut içindeki organların ve dokuların gerçek zamanlı görüntülerinin elde edilmesi yöntemidir.

Sedasyon Analjezi: Sedasyon, hasta rahatlatmak ve sakinleştirmek amacıyla kullanılan ilaçların verilmesi işlemidir.

İleri Travma Bakımı: Ciddi yaralanmaları olan hastaların hızlı bir şekilde değerlendirilmesi ve tedavi edilmesi sürecidir.

İleri Hava Yolu Yönetimi: Solunum yollarının açık tutulması, solunumun desteklenmesi ve havayolunun sağlıklı bir şekilde korunması amacıyla geliştirilmiş yöntemlerin uygulanmasıdır.

BölümüAcil Servis ve Ambulans Hizmetleri
İlgi Alanları
 • Acil Müdahale Gerektiren Solunum Sıkıntısı
 • Astım Atakları
 • Baş Ağrıları
 • Vertigo Atakları
 • Hipertansiyon Müdahalesi
ÜniversiteHacettepe Üniversitesi

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.  Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

  Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

  ×