Estetik ve Güzellik

Hizmet Hakkında

Estetik ve Güzellik

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Hisar Tıp Merkezi Güzellik ve Estetik Birimi, deneyimli uzman hekimleri ile modern teknolojiyi birleştirerek hastalarına kaliteli estetik ve güzellik hizmetleri sunmaktadır. Çağdaş tıp anlayışıyla, güzellik ve estetik konusundaki beklentilerinizi karşılamak için özel tasarlanmış bir birimdir.

Estetik Birimimizde size en iyi hizmeti sunmak için buradayız! Uzman doktorlarımız ve deneyimli estetisyen kadromuzla güzellik ve sağlık konusunda en iyi çözümleri sunuyoruz. Yenilikçi teknolojiler ve modern yöntemlerle, estetik ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel hizmetler sunuyoruz.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×