Dolgu Botoksuz Doğal Gençleşme

Hizmet Hakkında

Dolgu Botoksuz Doğal Gençleşme

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Eğer dolgu ve botoks gibi yöntemlere ihtiyaç duymadan doğal ve genç bir görünüm elde etmek istiyorsanız, size özel doğal gençleşme seçeneklerimizi keşfedin! Cilt bakımı, PRP ve diğer doğal tedavilerle sağlıklı ve genç bir cilde sahip olabilirsiniz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin. Yaşlanma, genetik faktörler, yer çekimi etkisi ve sağlıksız yaşam tarzıyla ilişkilendirilebilir. Ancak, cilt yaşlanmasını geciktirmek için değiştirilebilir faktörleri ortadan kaldırmak, yaşlanma belirtilerini önlemeye yardımcı olabilir.

Ameliyatsız yüz gençleştirme işlemleri, ciddi bir cerrahi müdahaleye hazır olmayanlar için yaşlanma belirtilerini hafifletmek ve cilde daha genç ve daha sıkı bir görünüm kazandırmak için invazif olmayan tedavilerdir.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×