Tüm Vücut – Bay Bayan Buz Lazer ve Epilasyon

Hizmet Hakkında

Tüm Vücut – Bay Bayan Buz Lazer ve Epilasyon

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

LAZER EPİLASYON İLE PÜRÜZSÜZ BİR CİLT!

Buz Lazer epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmak için uygulanan ve bunun için lazer kullanılan tıbbi bir işlemdir. Kadın ve erkekler tarafından tercih edilen lazer epilasyonda kıldaki pigment tarafından emilen bir ışık yayılarak ısıya dönüşür. Ciltte kıl üreten köklere zarar vererek gelecekteki saç büyümesini engeller. Buz Lazer epilasyon işleminde kılın yapısı, rengi ve kalınlığı, cilt tipi ve rengi, kişinin hormonal duyarlılığı önemlidir.

Pürüzsüz bir cilt artık hayal değil. En gelişmiş buz lazer teknolojimizle, istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulun. Güvenli, hızlı ve etkili bir tedavi ile cildinizdeki doğal güzelliği öne çıkarın. Her günü özgüvenle karşılayın!

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×