Göz Çevresi Kırışıklık – Morluk

Hizmet Hakkında

Göz Çevresi Kırışıklık – Morluk

Daha Fazla Bilgi İçin

0 (242) 743 40 40

Göz Altı Koyu Halka Tedavisi

Gözaltında meydana gelen morluklar ve çöküntüler, yaşlanma süreci ve doku kaybı ile ilişkilidir. Bu durum, gözaltı bölgesinde çukur görünümün oluşmasına neden olur ve bu yapı değişiklikleri ışığı yeterince yansıtamaz, böylece gözaltında kararmalara yol açar. Gözaltı morluklarının temel nedeni, çökme ile oluşan gölgelerdir ve genetik faktörler bu süreci hızlandırabilir. Gözaltı koyu halkalarının tedavisi için etkili bir seçenek, Hyalüronik asit ve amino asitlerden oluşan mezoterapik karışım olan gözaltı ışık dolgusu olarak bilinen yöntemdir.

Kırışıklık Giderme Tedavisi

Yıllar geçtikçe vücutta değişiklikler meydana gelir, özellikle yüz bölgesindeki ince çizgiler ve kırışıklıklar belirginleşir. Mimiklerin etkisiyle başlayan bu çizgiler zamanla daha da belirgin hale gelir ve yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Ancak teknoloji sayesinde yaşlanma belirtilerini azaltmak mümkündür. Kırışıklık giderme tedavisi, ciltte kolajen ve elastin üretimini artıran tedavilerle desteklenir. Gözaltı kırışıklıklarının tedavisi, hem medikal hem de teknolojik yöntemlerle başarılı bir şekilde uygulanabilir.

Detaylı bilgi ve randevu için bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Sizi Arayalım!

Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.    Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

    Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

    ×