Op. Dr. Mustafa ŞAHİN

Genel Cerrahi Op. Dr. Mustafa uAHoN

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Op. Dr. Mustafa ŞAHİN

Genel Cerrahi

Merhaba, ben Op. Dr. Mustafa Şahin. Tıp eğitimime Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi’de başladım ve 1999 yılında mezun oldum.

Kariyerime Erzurum Aşkale Sağlık Merkezinde pratisyen hekim olarak başladım. 2002 yılında Tus sınavıyla Haseki Eğitim Araştırma Hastanesi’ni Genel Cerrahi’ye başladım . 2008 yılında Genel Cerrahi Uzmanlık belgesi aldım. Mecburi hizmeti Yozgat Yerköy hastanesi’de yaptım. Daha sonra Denizli Sarayköy, Acıpayam, Servergazi hastanelerinde görev yaptım. 2016 yılından sonra Antalya’da özel hastanelerde görev yaptım. 02.10.2023 tarihinden itibaren Özel Hisar Tıp Merkezi’nde çalışmaktayım.

Mesleki ilgi alanlarım arasında endoskopi, kolonoskopi ile yapılan tüm girişimsel işlemler, P.E.G, mide botoksu, mide balonu, yer alıyor. Ayrıca abdominoplasti( karın germe), kol germe, bacak germe liposaktion, meme küçültme, meme asimetrisinin düzeltilmesi işlemleri yapmaktayım.

 • Endoskopi ve kolonoskopi gibi endoskopik girişimsel işlemler: Gastrointestinal sistemdeki sorunların teşhisi ve tedavisi için endoskopik prosedürlerle ilgileniyorum.
 • P.E.G (Perkütan Endoskopik Gastrostomi): Gıda tüpü yerleştirme işlemi, özellikle yutma güçlüğü çeken hastaların beslenmesine yardımcı olmak için uygulanır.
 • Mide botoksu ve mide balonu uygulamaları: Kiloyu kontrol altına almak ve obezite tedavisine katkı sağlamak amacıyla uygulanan prosedürlerdir.
 • Estetik cerrahi işlemler: Abdominoplasti (karın germe), kol germe, bacak germe, liposakşın gibi vücut şekillendirme işlemleri ve meme küçültme, meme asimetrisinin düzeltilmesi gibi meme cerrahisi prosedürleri üzerine çalışıyorum.
BölümüGenel Cerrahi
İlgi Alanları
 • Endoskopi ve Kolonoskopi
 • P.E.G
 • Mide Botoksu
 • Estetik Cerrahi
ÜniversiteAtatürk Üniversitesi

 

Randevu Oluşturun

  Sizi Arayalım!

  Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.   Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

   Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

   ×