Uzm. Dr. Handan Meteris

PSIKIYATRI 8ZM.DR_.HANDAN METERIS

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Uzm. Dr. Handan Meteris

Psikiyatri

Merhaba, ben Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Handan METERİS. Bursa’da doğdum. Lise eğitimimi Bursa Atatürk Anadolu lisesinde, Tip eğitimimi İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde, uzmanlık eğitimimi İstanbul üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinde tamamladım. 2003-2013 yılları arasında Erenköy Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 2013-2024 yılları arasında Manavgat devlet hastanesinde uzman doktor olarak görev yaptım. 3 haziran 2024 tarihi itibarı ile Özel Hisar Tıp Merkezinde psikiyatrist olarak çalışmaya başladım. 1998 den beri Türkiye psikiyatri derneği, 2000 den beri nöropsikiyatri derneği üyesiyim. 2021 yılında bilişsel ve davranışçı terapi eğitimimi, 2004 yılında cinsel işlev ve bozuklukları eğitimi tamamladım. 25 yıllık meslek hayatımda çok sayıda kongreye katılarak bilgilerimi güncel tutmaya, ulaştığım sonuçları meslektaşlarımla paylaşmaya özen göstererek bilimin izinden gitmeye özen gösterdim.

MESLEKİ İLGİ ALANLARIM
Depresyon
Anksiyete
Panik
Obsesif Kompulsif Bozukluk
Cinsel Kimlik Bozuklukları
Cinsel İşlev Bozuklukları
Bipolar Bozukluk
Psikoterapi

BölümüPsikiyatri
İlgi Alanları
 • Depresyon
 • Anksiyete
 • Panik
 • Obsesif Kompulsif Bozukluk
Üniversiteİstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi

Randevu Oluşturun

  Sizi Arayalım!

  Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.   Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

   Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

   ×