Uzm. Dr. Hüseyin TANRIVERDİ

Radyoloji Uzm. Dr. HAseyin TANRIVERDo

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Uzm. Dr. Hüseyin TANRIVERDİ

Radyoloji

Merhaba, ben Uzm. Dr. Hüseyin Tanrıverdi. Tıp eğitimime Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladım ve 20 Mart 2014 tarihinde mezun oldum.

Kariyerime Özel Batman MedicalPoint Hastanesi’nde başladım Daha sonra, Özel Manavgat Eslem Hastanesi’nde görev aldım. Ardından, Özel Keşan Hastanesi’nde görev yaptım. Özel Kastamonu Anadolu Hastanesi’nde de görev aldım. 07.08.2023 tarihi itibariyle Özel Hisar Tıp Merkezi’nde çalışmaktayım.

Mesleki ilgi alanlarım arasında ayrıntılı obstetrik ultrasonografi (USG) ve girişimsel radyoloji yer alıyor. Radyoloji uzmanı olarak, hastalarımın tanı ve tedavi süreçlerinde en iyi hizmeti sunmaya odaklanıyorum.

Ayrıca, girişimsel radyoloji sertifikasına sahibim ve ulusal radyoloji kongrelerine katılarak mesleki bilgilerimi güncel tutmaya özen gösteriyorum.

 • Ayrıntılı Obstetrik Ultrasonografi (USG): Obstetrik USG, anne adaylarının gebeliklerinin sağlığını ve bebeğin gelişimini izlemek için kullanılan bir görüntüleme tekniğidir. Bu alanda özellikle gebelik takibi ve fetüsün sağlığını değerlendirmeye yönelik ultrasonografik incelemeler konusunda ilgi duyuyorum. Doğmamış bebeklerin sağlıklı gelişimini izleyerek anne ve bebek sağlığını korumaya yardımcı olmayı hedefliyorum.
 • Girişimsel Radyoloji: Girişimsel radyoloji, görüntüleme tekniklerini kullanarak tanı koyma ve tedavi uygulama amacı güder. Bu alanda özellikle ince iğne aspirasyonu (biyopsi), radyofrekans ablasyon gibi invaziv girişimlerle hastaların teşhis ve tedavisine katkı sağlamayı amaçlıyorum.
BölümüRadyoloji
İlgi Alanları
 • Ayrıntılı Obstetrik Ultrasonografi
 • Girişimsel Radyoloji
ÜniversitePamukkale Üniversitesi

 

Randevu Oluşturun

  Sizi Arayalım!

  Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.   Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

   Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

   ×