Uzm. Dr. Ramazan SÜSLÜ

Aocuk Saslcsc ve Hastalcklarc Uzm. Dr. Ramazan SoSLo

Randevu Saatleri

Hafta İçi09:00 - 17:00
Cumartesi09:00 - 13:00
Pazar-
0 (242) 743 40 40

Uzm. Dr. Ramazan SÜSLÜ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba, ben Uzm. Dr. Ramazan Süslü. Manavgat, Antalya’da bulunan Hisar Tıp Merkezi’nde görev yapmaktayım. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanıyım.

Eğitimimi Suriye Şam Üniversitesi’nde tamamladım ve daha sonra Ankara Dr. Sami Ulus Kadın Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzmanlıkeğitimi aldım.

Mesleki deneyimim çerçevesinde Hatay Samandağ Devlet Hastanesi ve özel sektörde bulunan Manavgat Yaşam Hastanesi’nde çalıştım. Şu an Hisar Tıp Merkezi’nde görev yapmaktayım.

Çocuk sağlığı ve hastalıkları alanında çalışmak, çocukların sağlıklı büyümelerini ve gelişmelerini desteklemek ve onların sağlık sorunlarına çözüm bulmak için büyük bir sorumluluk taşıdığım anlamına gelir. Her gün, çocukların sağlığını korumak ve ailelere rehberlik etmek için çalışıyorum.

 • Çocuk Acil Servis ve Yoğun Bakım: Çocukların acil tıbbi ihtiyaçlarını karşılamak ve kritik durumları yönetmek, benim için öncelikli bir konudur.
 • Yeni Doğan Bakımı: Yeni doğan bebeklerin hassas sağlık ihtiyaçlarını anlamak ve bu dönemi güvence altına almak, benim için büyük bir sorumluluktur.
 • Çocuklarda Gelişim Sorunları: Çocuklarda gelişim sorunları, fiziksel, duygusal ve bilişsel açıdan özel dikkat gerektiren bir alandır. Bu konuda çocukların potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak ve ailelere destek olmak amacıyla çalışıyorum.
 • Çocuklarda Alerji: Çocuklarda alerjik reaksiyonların teşhis edilmesi ve yönetilmesi, benim mesleki ilgi alanlarımdan biridir.
BölümüÇocuk Sağlığı ve Hastalıkları
İlgi Alanları
 • Çocuk Acil Servis ve Yoğun Bakım
 • Yeni Doğan Bakımı
 • Çocuklarda Gelişim Sorunları
 • Çocuklarda Alerji
ÜniversiteSuriye Şam Üniversitesi

Randevu Oluşturun

  Sizi Arayalım!

  Talebiniz ile ilgili size yardımcı olabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurun.   Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca ilgili Bilgilendirme'yi okudum. Kişisel verilerimin belirtilen kapsamda işlenmesini ve sağlık hizmet sunumu amacıyla tarafımla iletişime geçilmesini kabul ediyorum.

   Hisar Tıp Merkezi tarafından her türlü bilgilendirme, anket, tanıtım, açılış, davet ve etkinlik vb. hatırlatmaları ile diğer sair iletişim çalışmaları kapsamında tarafıma Ticari Elektronik İleti (arama, sms, e-mail vb.) gönderilmesini kabul ediyorum.

   ×